Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Новообрані голови ОТГ уже розпочинають працювати

Сьогодні, 24 листопада, під керівництвом голови Жовківської районної державної адміністрації Романа Черніховського, за участю першого заступника голови Любов Дунець,  заступника голови Андрія Колієвича та керівників управлінь та відділів адміністрації, відбулася робоча нарада з новообраними головами об’єднаних територіальних громад.

Так, очільник району наголосив, що при формуванні стратегій розвитку територій, необхідно врахувати потреби усіх населених пунктів, які увійшли до громад: завершити уже розпочате і спланувати роботу над новими проектами.

У ході зустрічі кожен з присутніх висловив свою думку та бачення, щодо майбутнього функціонування установ.

Під час робочої наради розглядалися такі  питання: про повноваження об`єднаних територіальних громад в сфері соціального захисту та захисту прав дітей; про функціонування загонів місцевої пожежної охорони в розрізі об`єднаних територіальних громад; про програми підтримки агропромислового комплексу.

«Важливо, що зустріч такого формату відбулася відразу після виборчого процесу, адже завдань перед новими керівниками громад – більше ніж достатньо. Одним із них є створення власної команди однодумців-управлінців, які працюватимуть над розвитком територій»,-зазначив у своєму виступі Роман Черніховський.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485