Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Нова Скварява відсвяткувала День села

1 5685

1 вересня громада Нової Скваряви святкувала День села. Сьогодні до рідного куточка приїхали люди, які тут народилися, виросли, відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей.

На свято завітала перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, яка привітала усіх присутніх зі святом, подякувала людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, та нагородила грамотами райдержадміністрації директора Новоскварявської ЗОШ Ольгу Данилів, фельдшера лікарської амбулаторії Ольгу Звір та приватного підприємця Ігоря Новосада. А також побажала розквіту та добробуту громаді.

1 5681

В свою чергу місцевий парох отець Михайло висловив подяку всім воїнам, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході, за їх відвагу, мужність і неоціненний подвиг.

Потім для учасників святкувань підготували лотерею, а організатори свята подарували мешканцям та гостям села чудовий концерт за участю народного артиста України Мар’яна Шуневича, заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігоря Нетлюха, юних талантів Жовківщини Катерини Заремської та Аліни Демянець.

1 5711

1 5718

1 5745

1 5679

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485