Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

“Нова постанова встановлює чіткий тариф на надання послуг з поводження з ТПВ”, – Назарій Романчук

Уряд затвердив розроблений Мінрегіоном проєкт постанови щодо внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами.

Як зазначив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації Назарій Романчук, постанова передбачає прозору процедуру встановлення тарифів на надання послуг з поводження з побутовим відходами з урахуванням об’ємів побутових відходів, які надходять на перероблення та захоронення. Окрім того, врегульовує питання розрахунку прямих витрат з оплати праці при формуванні тарифів на послуги з поводження з відходами відповідно до Закону України «Про оплату праці».

«Щорічно у Львівській області утворюється близько 700 тисяч тонн побутових відходів. Питомі показники утворення відходів в області становлять у середньому 290 кг/рік/особу. Відтепер, завдяки прийнятій Кабінетом Міністрів України постанові, при встановленні тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами враховуватимуться об’єми вивезення, перероблення та захоронення відходів. Також на сьогодні у Львівській області працюють сміттєсортувальні лінії, однак у переліку операцій поводження з побутовими відходами відсутня операція сортування. Відповідно до цієї постанови перелік операцій поводження з відходами доповнюється операціями сортування та видалення”, – зазначив Назарій Романчук.

Також він наголосив, ця постанова дозволить 60 спеціалізованим підприємствам, які надають послуги з поводження з побутовими відходами у Львівській області, врегулювати питання в частині розрахунку витрат з оплати праці працівників.

Оксана Буй

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485