Не паліть суху траву, пам’ятайте, там хтось живе!

Рятувальники закликають не влаштовувати та не провокувати підпали в екосистемах. Зараз ця проблема є особливо гострою, адже, з настанням теплої погоди, люди почали приводити в порядок після зими свої господарства. А сильний вітер сприяє швидкому перенесенню вогню. Першими страждають тваринки, які живуть в траві: зайчики, їжачки.

Нагадуємо, категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності, на полях та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю.