НАЗК: відомості про о’бєкти нерухомості, які є зареєстрованим місцем проживання суб’єкта декларування або членів його сім’ї – ДЕКЛАРУЮТЬСЯ

Після реєстрації місця проживання у суб’єкта декларування та членів його сім’ї виникає право користування відповідним об’єктом нерухомості. Про це йдеться в Роз’ясненнях НАЗК щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю.

Таким чином, відомості про об’єкти нерухомості, які є зареєстрованим місцем проживання суб’єкта декларування або членів його сім’ї, необхідно зазначати у розділі 3 «Об’єкти нерухомості» декларації, навіть якщо особа фактично там не проживає.

Як відомо, у декларації зазначаються відомості про зареєстроване місце проживання суб’єкта декларування та членів його сім’ї, об’єкти нерухомості, що належать суб’єкту декларування та членам його сім’ї на праві приватної власності, включаючи спільну власність, або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування, незалежно від форми укладення правочину, внаслідок якого набуте таке право.

Більше роз’яснень – в публічному Telegram-каналі НАЗК: https://t.me/NAZK_gov_ua