НАЗК: до кінця кампанії декларування-2020 залишилося 28 днів!

НАЗК звертає увагу суб’єктів декларування, що для подання щорічних декларацій за 2019 рік залишилося 28 днів! Кампанія декларування-2020 завершується 31 березня.

Станом на четверте березня цього року до Реєстру декларацій подано 222 тис. 862 щорічні декларації за 2019 рік, тоді як у минулому році ця кількість була більшою на 63 тис. Водночас динаміка надходження до Реєстру нових документів свідчить про зростаючу активність подання декларацій.

З урахуванням збільшення кількості суб’єктів декларування Національне агентство просить не зволікати з поданням декларацій. Це дозволить уникнути критичних навантажень на Реєстр в останні дні кампанії.

Для допомоги у заповненні декларацій Національне агентство запустило нову інформаційну сторінку “Декларуйся 2020” з функцією пошуку в Роз’ясненнях з декларування та новий сервіс: багатоканальну «гарячу лінію» +38(044) 200-06-94. Фахівці Національного агентства консультують суб’єктів декларування протягом робочого тижня з 8:00 до 18:00. Крім цього, в автоматичному режимі можна отримати відповіді на найбільш поширені запитання декларантів. Для листування в електронному форматі працює e-mail: support@nazk.gov.ua.

Також для спрощення процесу заповнення декларацій Національне агентство постійно доповнює та актуалізує інформацію, яка може стати корисною суб’єктам декларування. Такі роз’яснення на постійній основі розміщуються  в публічному Telegram-каналі НАЗК та на офіційній сторінці Національного агентства у Facebook.