Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Наше завдання – забезпечити належні умови проживання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених бальківського піклування, – С. Василенко

DSC_6916

.Сьогодні, 11 вересня, заступник голови Львівської облдержадміністрації Сергій Василенко провів чергову нараду з питань забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на території області.

На засіданні було розглянуто чотири пропозицій від районів області для придбання помешкань для дітей цих пільгових категорій, зокрема житлові будинки площею 53 м2 у с. Любеля та у с. Річки Жовківського району – 55,3 м2, будинок у с. Татринів Городоцького району площею 47,1 м2 та можливість реконструкції недобудованого ФАПу (80,4 м2) у с. Солонсько Дрогобицького району з подальшим створенням у ньому двох квартир. Також обговорено пропозиції щодо претендентів серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, для поселення в цьому житлі.

Під час наради Сергій Василенко наголосив, що якість умов проживання у вже збудованих помешканнях, з числа запропонованих, слід детально проаналізувати. «Перед тим, як купувати будинок, не слід поспішати. Якщо ми вже робимо добру справу, то повинні забезпечити належні умови проживання для цих дітей, щоб їм було комфортно», – зазначив він.

Також заступник керівника області дав доручення головам усіх районних державних адміністрацій упродовж двох тижнів зробити повторний моніторинг пропозицій щодо житлових будинків та об’єктів незавершеного будівництва, які можуть бути реконструйовані під житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сергій Василенко доручив опрацювати це питання та запропонувати до розгляду на черговому засіданні Колегії ОДА, а також обрати претендентів для поселення в пропонованих будинках у Дрогобицькому та Городоцькому районах. Нагадаємо, що відповідно до Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013 – 2015 роки в обласному бюджеті для купівлі помешкань у 2013 році передбачено 600 тис. грн.

Зазначимо, що за результатами наради було підтримано пропозицію Дрогобицької РДА щодо реконструкції недобудованої існуючої споруди ФАПу під житловий будинок у с. Солонсько.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485