Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Нарада з питань ремонту приміщення спортивного залу Жовківської ДЮСШ

6 лютого за участю голови Жовківської райдержадміністрації  Романа Черніховського відбулася нарада з питань ремонту приміщення спортивного залу Жовківської  ДЮСШ. В нараді взяли участь перший заступник голови Любов Дунець, начальник відділу освіти Михайло Коваль, начальник відділу культури, молоді та спорту Ольга Калиновська, заступник начальника управління містобудування. архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля  Ольга Сторожук , заступник міського голови м.Жовква Роман Щур, директор Жовківської ДЮСШ Богдан Багрій.

Любов Дунець повідомила, що проектно-кошторисну документацію  “Реконструкція  з  добудовою приміщень Жовківської ДЮСШ”  було виготовлено ще  в  2016 році та неодноразово подавалась  на конкурс проектів ДФРР. Проте, щороку  проект був  відхилений, а приміщення  спортивного залу на даний час потребує термінового ремонту. Щоб зреалізувати повністю проект коштів районного бюджету не вистачає,  тому було запропоновано поетапно здійснювати ремонт приміщень в межах фінансових можливостей району та Жовківської міської ради.

Голова райдержадміністрації Р.Черніховський  дав доручення відділу освіти  спільно із проектними організаціями  в найближчий термін підготувати кошториси на окремі  види робіт, передбачити кошти в межах фінансового ресурсу районного бюджету та використовуючи сучасні технології та матеріали приступити до ремонту приміщення спортивного залу.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485