Нарада з питань підготовки написання проєкту “секторальної підтримки”

Сьогодні, 21 вересня,  під керівництвом першого заступника голови РДА Любов Дунець, відбулася нарада щодо конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

У вересні Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок другого конкурсного відбору проєктів «секторальної підтримки», на реалізацію яких заплановано близько 551,7 млн грн. Документи на участь у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді через онлайн-платформу https://sectoral.minregion.gov.ua  до 17 год. 00 хв. 20 жовтня 2020 року включно.

Кошти заплановані на реалізацію проєктів за напрямками, визначеними у Державній стратегії регіонального розвитку. До них належать:

інноваційна економіка та інвестиції;

сільський розвиток;

розвиток людського потенціалу;

розвиток туризму;

загальноукраїнська солідарність;

підтримка розвитку депресивних територій;

ефективне управління регіональним розвитком.

Зокрема на нараді обговорювалися основні ідеї  для написання проєкту в туристичній галузі, на базі ЖРДОТ “Росинка”. Намічено першочергові кроки, які необхідно зреалізувати з метою участі в даному проєкті