Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Нарада щодо розгляду питання легалізації лісопильних об`єктів на території району

Перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець зазначила, що терміново і вкрай необхідно змінити ситуацію на лісопильних об`єктах району, адже на більшості підприємств не дотримуються законів про працю, використовують нелегалізовану працю, не дотримуються мінімальних гарантій в оплаті праці та спостерігаються порушення у дотриманні протипожежних правил. Окрім того, на територіях об`єктів наявна немаркована деревина.

Головний спеціаліст управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Галина Кітинська доповіла, що за поданою інформацією місцевих рад на території Жовківського району працює 60 лісопильних об`єкти на території 29 міських та сільських рад. Станом на 11 лютого без правовстановлюючих документів працюють пилорами у с. Воля Висоцька, с. Мокротин та с. Замочок. Не провадять фінансово-господарської діяльності на лісопильних підприємствах на територіях Забірської, Новокам`янської, Любельської, Кунинської, Деревнянської, Новоскварявської та Туринківської сільських рад.

Начальник Жовківського відділення Кам’янко- Бузького відділу ГУ НП України у Львівській області Андрій Коцур наголосив, що потрібно вивчити питання щодо адміністративної відповідальності за зберігання незаконної деревини, оскільки в дію повинні ввести нові вимоги. На багатьох підприємствах територія необгороджена, і при виявленні немаркованої деревини власники лісопильних об`єктів говорять, що то вже не їхня територія. Андрій Коцур зазначив, що необхідно переконати голів місцевих рад щодо вжиття заходів по легалізації.

За результатами обговорення рекомендувано Жовківському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області провести перевірки лісопильних підприємств на дотримання пожежного законодавства.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485