Напрацьовано ряд заходів з організації рейдових виїздів для перевірки дотримання жителями району умов карантину

3 квітня під керівництвом голови Жовківської РДА Романа Черніховського відбулась скайп-нарада за участю керівників лісових господарств та правоохоронних органів Жовківського району.

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації №80 від 18.03.2020 «Про підвищення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2020 року» та виконання протоколу №14 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 02.04.2020 напрацьовано ряд заходів з організації рейдових виїздів для перевірки дотримання жителями району умов карантину.

Вирішено організувати виїзди робочих груп згідно затвердженого складу на закріплені території району з метою перевірки дотримання жителями району умов карантину та попередження самовільного спалювання сухої рослинності або її залишків.