Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Налагоджувати шляхи до споживачів, сприяти забезпеченню мешканців району продукцією вирощеною нашими товаровиробниками

P1012982.

29 листопада голова РДА С. Ціолковський провів  нараду  щодо розвитку ринкових відносин на території району  та проведення ярмарку у м. Жовкві.

У нараді взяли участь: перший заступник голови РДА Тарас Перейма, заступник голови РДА Володимир Босий, міський голова м. Жовкви Петро Вихопень, начальник ДПІ у Жовківському районі Анатолій Сисюк, начальник РВ УМВСУ у Жовківському районі Ярослав Ващишин, головний санітарний лікар району Ігор Тутік, Роман Гапоненко – головний ветеринарний лікар району, керівник управління економіки  РДА Марія Скоропад, начальник управління АПР Микола Верещак, голова Жовківської райспоживспілки Володимир Чучвара, директор ТзОВ « Жовківський ринок» Михайло Добрусь, директор ТзоВ « Вега» Анатолій Душний.  Були обговорені питання стихійної торгівлі у місті Жовкві, організація та проведення ярмарку, який планується провести 8 грудня, та питання щодо проведення відповідної роботи з директорами переробних підприємств для більш ширшого їх залучення до реалізації продукції на споживчому ринку району.

«Ринок та ринкові відносини не повинні бути пущені на самоплив, з виробниками та переробними підприємствами потрібно проводити роботу, допомагати їм налагоджувати шляхи до споживачів, сприяти в забезпеченні мешканців району продукцією вирощеною у нашому районі за доступними цінами.», – сказав голова РДА Степан Ціолковський.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485