Найближчим часом кожна область отримає черговий медичний вантаж, – із селекторної наради з Президентом

Сьогодні, 31 березня, відбулась селекторна нарада під керівництвом Президента України Володимира Зеленського та за участі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, а також Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова щодо питань стану впровадження заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу на території країни.

Участь від Львівщини онлайн взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, керівники районних державних адміністрацій, мери міст. Президент України Володимир Зеленський наголосив на посиленій підготовці кожної області.

Як зазначив Денис Шмигаль, найближчим часом кожна область отримає черговий медичний вантаж.

Також Прем’єр закцентував увагу присутніх на доцільному використанні коштів, зокрема, на закупівлях засобів медичного захисту.

Під час наради присутні обговорили можливість повного закриття кордонів, проблематику обсервації громадян, які прибули із-за кордону.

Максим Козицький прозвітував про готовність Львівської області, а також стану впровадження заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу.