Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Надзвичайники Львівщини нагадують правила безпечного обігріву помешкань

У період опалювального сезону, традиційно, різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. До цього призводить необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян.Адже слідкувати за правильною роботою котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків.Так, з початку року на території Львівської області виникло 123 пожежі, на яких виявлено 5 загиблих осіб та 9 травмовано. Надзвичайниками Львівщини на пожежах врятовано 11 осіб.Шановні мешканці ! Будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, будьте відповідальними та дотримуйтесь правил пожежної безпеки в побуті, а саме:• не паліть у ліжку;• слідкуйте за станом та справністю електромережі;• у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;• не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;• намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;• використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

Пам’ятайте! Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485