Надавати неухильну увагу дітям , – закликав голова РДА, згідно соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України”

iniziatyvy 08

.8 жовтня 2013 року голова Жовківської районної державної адміністрації С. Ціолковський провів нараду з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

У нараді взяли участь та доповіли: Ігор Тимощук (управління  освіти, молоді та спорту), Віра Павлова (служба у справах дітей РДА), Наталія Клюковська (управління соціального захисту РДА), Віра  Кожушко (центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), Марія  Аврамець (Жовківська районна центральна лікарня), Орест  Цап (відділ архітектури та містобудування РДА).

У ході наради обговорено питання реалізації соціальних ініціатив Президента України у Жовківському районі, зокрема соціального захисту дітей-інвалідів, створення у районі центру матері та дитини.

Також на нараді розглядалось питання щодо стану реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.