Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Надавати неухильну увагу дітям , – закликав голова РДА, згідно соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України”

iniziatyvy 08

.8 жовтня 2013 року голова Жовківської районної державної адміністрації С. Ціолковський провів нараду з питань реалізації соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України».

У нараді взяли участь та доповіли: Ігор Тимощук (управління  освіти, молоді та спорту), Віра Павлова (служба у справах дітей РДА), Наталія Клюковська (управління соціального захисту РДА), Віра  Кожушко (центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді), Марія  Аврамець (Жовківська районна центральна лікарня), Орест  Цап (відділ архітектури та містобудування РДА).

У ході наради обговорено питання реалізації соціальних ініціатив Президента України у Жовківському районі, зокрема соціального захисту дітей-інвалідів, створення у районі центру матері та дитини.

 Також на нараді розглядалось питання щодо стану реалізації програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.

 

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485