Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Жовківщину завітав “Різдвяний конвой”

4 грудня до дітей Жовківщини, які перебувають у складних життєвих обставинах,  завітав «Різдвяний конвой» з Німеччини.

Протягом року в німецьких садочках, школах та компаніях пакували 9000 подарунків для дітей із соціально незахищених категорій, вразливих родин Львівської області. Зібране доставили спеціальними різдвяними вантажівками в Україну.

Доброчинцям щиро подякувала керівник апарату Жовківської райдержадміністрації Анна Богуш та вручила подяку Жовківської районної державної адміністрації за участь в організації свята для дітей Жовківського району партнерам з Німеччини

Хлопчики й дівчата з батьками та опікунами насолодилися переглядом Різдвяних мультфільмів та отримали приготовлені для них подарунки від волонтерів. В організації святкового заходу волонтерам з Німеччини допомагали директор Жовківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Віра Кожушко та її працівники, начальник служби у справах дітей Жовківської райдержадміністрації Віра Павлова та її працівники.

Довідково: Проект «Різдвяний конвой» на Львівщині реалізовується Львівською обласною державною адміністрацією у співпраці з громадською організацією «Народна самооборона Львівщини», громадською організацією «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та партнерами з Німеччини «WPK Weihnachtspackchenkonvoi gGmbH».

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485