Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Жовківщині викрито депутата корупціонера

Жовківським МРВ УСБУ у Львівській області під час здійснення заходів із контррозвідувального захисту органів державної влади, підприємств, установ, організацій щодо порушення вимог чинного законодавства України отримано інформацію щодо можливого порушення вищевказаного законодавства депутатом Мокротинської сільської  ради Жовківського  району Львівської області.

З метою попередження та недопущення настання негативних наслідків та запобіганню можливим корупційним проявам проінформовано та залучено в межах компетенції Управління стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Національної поліції  України.
Згідно  з отриманою інформацією, співробітниками УСР у Львівській області ДСР НП України у лютому цього року  складено протокол про адміністративне  правопорушення, пов’язане із корупцією, відносно депутата Мокротинської сільської ради Жовківського  району Львівської області.

Постановою Жовківського районного суду Львівської області цього депутата визнано винним та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

З урахуванням викладеного, з метою запобігання у майбутньому можливим проявам порушення вимог антикорупційного законодавства України Управління СБ України доводить до громадян про можливість настання аналогічних вищевказаних наслідків.

Прес-служба УСБУ у Львівській області

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485