Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Жовківщині вшанували жертв Голодоморів

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні  проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Сьогодні, 28 листопада, скорботною ходою учасники заходу попрямували до пам’ятного знака-хреста жертвам голодоморів, де преосвященіший  владика Петро (Лоза) єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ разом з священнослужителями відправили панахиду в пам’ять загиблих у ці страшні роки голоду. Вклонилися доземна та поклали траурні композиції до знака жертвам голодоморів в Україні й делегація від районної влади: голова Жовківської РДА Роман Черніховський, голова Жовківської міської ради Олег Вольський, заступник голови Жовківської РДА Андрій Колієвич. Опісля присутні повернулися на центральну площу міста на віче, де приєдналися до загальноукраїнської хвилини мовчання, схиливши голови за загиблим.

 Присутні представники від органів влади та місцевого самоврядування, працівники установ й організацій, громадські діячі, представники духовенства взяли участь у всеукраїнській акції «Запали свічку пам’яті».

На площі Вічевій був викладений хрест із лампадок, який символічно освітив шлях тисячам душ, які стали жертвами голодомору. Багато глибоких та змістовних слів було сказано ведучою реквієму, основним меседжем якої був заклик довічно пам’ятати про закатованих.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485