На Жовківщині відзначили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня шість років тому, в Іловайському котлі, в зоні проведення антитерористичної операції, за офіційними даними загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок.

Сьогодні на стадіоні у м. Жовква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Згадати щирою молитвою та вшанувати хвилиною мовчання пам`ять бійців, які боролися і віддали життя за долю країни, зібралися перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Андрій Колієвич, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, духовенство, родини загиблих учасників АТО та Героя Небесної Сотні, громадськість.

Опісля відбувся дитячий футбольний турнір пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та зустріч із сім`ями загиблих учасників АТО та Героя Небесної Сотні.