Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Жовківщині відзначили День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня шість років тому, в Іловайському котлі, в зоні проведення антитерористичної операції, за офіційними даними загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Пам`ятати та шанувати тих, хто пожертвував власним життям заради майбутнього України – наш святий обов`язок.

Сьогодні на стадіоні у м. Жовква відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Згадати щирою молитвою та вшанувати хвилиною мовчання пам`ять бійців, які боролися і віддали життя за долю країни, зібралися перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Андрій Колієвич, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, духовенство, родини загиблих учасників АТО та Героя Небесної Сотні, громадськість.

Опісля відбувся дитячий футбольний турнір пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, та зустріч із сім`ями загиблих учасників АТО та Героя Небесної Сотні.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485