На Жовківщині відзначили День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – це дата, яка об’єднала дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. У цей день вся країна згадує події тих днів, які назавжди змінили історію нашої нації. Ці події продемонстрували світові справжніх україців – гідних, сильних духом, волелюбних та небайдужих до долі своєї країни.

Сьогодні, 20 листопада, на алеї пам`яті у м. Жовква зібралися усі, щоб в скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні. Серед Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя за майбутнє України і наш земляк Анатолій Жаловага.

В заходах взяли участь голова Жовківської райдержадміністрації Роман Черніховський, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Андрій Колієвич, керівник апарату Ганна Богуш, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, голова Жовківської ОТГ Олег Вольський, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Поминальною молитвою  та хвилиною мовчання присутні вшанували вічний спокій полеглих українців, які проявивши патріотизм і мужність, постали на захист прав і свобод людини та національних інтересів України.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших предків! Тому з шаною зберігаймо і захищаймо цей безцінний скарб!