На Жовківщині у 4-ту річницю трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі вшанували загиблих

30 травня 2016-го увійшло чорною сторінкою в історію нашого району. Цього дня на Грибовицькому сміттєзвалищі стався зсув відходів, під який потрапило троє рятувальників. Пожежники вдень і вночі намагались врятувати колег. Разом з родичами хлопців попри найжахливіші припущення сподівались знайти їх ще живими. Та, на жаль, трагедія все ж таки забрала життя 32-річного старшого лейтенанта Андрія Вненкевича, 28-річного капітана Юрія Рудого та 27-річного сержанта Богдана Юнка. Серед тих, хто потрапив під завал сміття, був й еколог комунального підприємства “Збиранка”.

Сьогодні у 4-ту річницю трагедії поминальною службою вшанували пам’ять загиблих. У скорботі низько схилили голови народний депутат України Ростислав Тістик, заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод, начальник управління капітального будівництва ЛОДА Павло Терех, голова Жовківської районної державної адміністрації Роман Черніховський, народний депутат України Олег Синютка, заступник голови Жовківської районної ради Алла Жук, начальник Головного управління ДСНС Львівщини Юрій Кагітін, батьки, рідні та колеги загиблих героїв.