На Жовківщині тривають ремонтні роботи на ділянці дороги загального користування місцевого значення Куликів – Великосілки- Звертів

Сьогодні, 8 квітня, відбулась виїзна нарада щодо обстеження якості дорожніх ремонтних робіт.

Інспектували якість стану проведених робіт голова Львівської ОДА Максим Козицький, заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень,
директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло, голова Жовківської РДА Роман Черніховський.

Ремонтні роботи тривають на ділянці дороги загального користування місцевого значення Куликів – Великосілки- Звертів. Вартість робіт – 18 млн.грн, замовник – департамент дорожнього господарства, транспорту та зв`язку ЛОДА.
Роботи виконує підрядна організація ПП “Рома” за рахунок коштів Державного дорожнього фонду. Станом на сьогодні вже виконано розпушування дорожнього полотна, прокладено шар щебенево-піщаної суміші та двохшарове асфальтне покриття. Найближчим часом проведуть ремонт узбіч та нанесуть дорожню розмітку.