На Жовківщині стартував ще один соціальний проєкт

Від сьогоднішнього дня на Жовківщині стартував соціальний проєкт з доставки для жителів району хліба за соціальною ціною.
Забезпечити людей основним продуктом харчування в цей непростий час – важлива справа.Тому в час карантину завдяки ініціативі небайдужих людей вдалось організувати доставку до віддалених сіл свіжоспеченого хліба різних сортів та солодкої здоби за цінами виробника.
Стартував соціальний проект з Крехова, куди відтепер тричі на тиждень заїжджатиме автомобіль зі свіжою випічкою. На черзі – Стара Скварява та Мокротин.
Висловлюємо вдячність головам місцевих рад, які підтримали таку ініціативу, а також “Галицькій здобі”, зокрема, Роману Шимківу, за добру справу.