На Жовківщині дитина, позбавлена батьківського піклування, знайшла родину

У Жовківському районі дитину, позбавлену батьківського піклування, влаштували у дитячий будинок сімейного типу у м. Дубляни.

Як зазначають у службі  у справах дітей Львівської ОДА, окрім цієї дитини, сім’я виховує ще восьмеро дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

“Метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий   будинок   сімейного  типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування”, – розповів начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Нагадаємо, усього у Жовківському районі функціонує 4 дитячі будинки сімейного типу та 6 прийомні сім’ї. У них виховується 38 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Христина Дмитрик