Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Жовківщині додалося довгожителів!

Сьогодні, 27 листопада, своє 100-річчя відсвяткував Підлипний Микола Михайлович з села Помлинів.

Привітати ювіляра приїхали: заступник голови Жовківської РДА Андрій Колієвич, начальник управління соціального захисту населення РДА Ігор Гуменюк, голова Липницької сільської ради Тетяна Дума.

«Сердечно вітаю Вас із 100-літнім ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, Божої ласки та світлої пам’яті. Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття» , – звернувся до іменинника Андрій Колієвич.

Народився Микола Михайлович 28 листопада 1918 року. Мужньо пережив багато трагічних подій, які випали на його долю.

Миколи  Михайловича  служив піхотинцем у 38 Віслінському червонопрапорному гвардійському полку, був помічником  кулеметника. З розповідей ювіляра у форсуванні ріки Нейси брали участь три полки, командував генерал Жадов. 20 квітня 1945 року почалася артпідготовка по форсуванню ріки Нейси. Бій тривав 10 годин, який підтримувала авіація. Після бою через ріку Нейсу можна було перейти по трупах, дно ріки було встелене загиблими солдатами з обох сторін. В ході військових дій в полон було взято 6 тисяч військових, яких відправили до Дрездена. Миколі Михайловичу довелося пройти чимало випробувань та буремних подій, непростих і вирішальних моментів минулих років та сьогодення.

Незважаючи на усі життєві випробування, які прийшлися на долю ювіляра, його оптимізму, мудрості та добропорядності можна лише позаздрити.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485