На території Жовківського району мобільні бригади тестують на COVID-19

Сьогодні у Жовківському районі мобільні бригади у складі сімейного лікаря та медичної сестри продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону, а також тих, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків.

За допомогою експрес-тестування мобільні бригади медиків перевірили 181 особу на коронавірус, всі результати негативні.
Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляться проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складатимуть відповідний протокол.

На виконання заходів щодо протидії поширення коронавірусу продовжується дезінфекція вулиць та громадських місць у населених пунктах району.