На семінарі у центрі зайнятості: як правильно заповнити резюме?

Резюме – це вид документа, в якому стисло представлена інформація у вигляді важливих фактів професійної кар’єри та найбільш ефективний засіб самореклами на ринку праці. «Як правильно заповнити резюме?» та «Які вимоги до сучасного шукача роботи?» – відповіді на ці запитання отримали безробітні та інші зацікавлені особи на он-лайн вебінарі, який провели фахівці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості. Під час віртуальної зустрічі особливий наголос був зроблений на відеорезюме: новітня, сучасна та безконтактна форма зустрічі, що дуже актуально, особливо, у період карантину.