Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На прикордонній дорозі Грушів – Немирів побудують додаткову смугу руху

Дорога матиме протяжність 1, 6 кілометри. Станом на сьогодні відбувався аукціон, переможцем стала підрядна організація “Онур”.

“Додаткова смуга пролягатиме від кордону із Республікою Польща через село Грушів. Її будівництво суттєво розвантажить проїзд прикордонними дорогами у напрямку від міжнародного пункту пропуску “Грушів – Будомєж”, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Проєкт передбачає також облаштування пішохідних тротуарів та зовнішнього освітлення. Вартість об’єкту –  близько 40 млн грн.

Окрім того, за кредитні та грантові програми від Європейського Союзу завершують ремонт доріг Мостиська – Краковець протяжністю 19 км, а також майже 20 км дороги Яворів – Грушів.

“Кошторисна вартість ремонту  Мостиська – Краковець  складає 146,5 млн грн. Передбачене фінансування за грантові кошти Республіки Польщі – 2,1 млн євро та дофінансування з обласного бюджету у сумі 77 млн гривень. Станом на сьогодні тут облаштовують розмітку та дорожні знаки. Щодо дороги Яворів-Грушів ремонт триває,  дорога відповідатиме параметрам IV категорії. Загальна вартість робіт становить 7 млн. євро. Ремонт цієї дороги виконують у межах співпраці з Польщею (Програма «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні»). Польща надала Україні кредит під 0,15% річних”, – додав Юрій Бучко.

Оксана Буй

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485