На нараді у голови РДА заслухано хід початку опалювального сезону у школах

narada 0810 .

.8 вересня голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський провів   нараду  щодо ходу опалювального сезону в закладах освіти.

В роботі взяли участь керівник управління освіти молоді та спорту РДА Степан Лаврів, заступник керівника управління Ігор Тимощук, начальник групи ЦГО Микола Лелик.
         Степан  Ціолковський  дав доручення керівнику управління освіти, молоді та спорту РДА вжити необхідних заходів з метою повного забезпечення  потреб   у вугіллі   шкіл району,  а також звернути особливу увагу на вчасність газопостачання ЗНЗ і ДНЗ району.

Голова РДА акцентував увагу керівників  на питанні економії державних коштів  за усіма  напрямками

господарських робіт, недопущення проявів корупції,   тощо.