На Львівщину надійшли кошти для виплати у квітні державних соціальних допомог

Майже 300 мільйонів гривень надійшло з Державного бюджету України для виплати соціальних допомог сім’ям з дітьми, особам з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям тощо.

В області загалом налічується близько 185 тисяч одержувачів 20 видів державних соціальних допомог. Найчисельнішою є виплата при народженні дитини (складається з разової виплати у розмірі 10320 грн та впродовж наступних 3 років по 860 гривень щомісячно) – близько 68 тисяч одержувачів.

Нагадаємо, що на період карантину спрощено призначення державних соціальних допомог.