На Львівщині зафіксували ще три смерті пацієнтів з підтвердженим COVID-19

У Львівській області померло троє пацієнтів, у яких була зафіксована коронавірусна інфекція.

Жінка, 1950 року народження, померла 21 травня. Пацієнтка була госпіталізована у 8-му міську клінічну лікарню міста Львова. Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї COVID-19, надійшов 26 травня. У неї були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця.

Жінка, 72 роки, померла 26 травня. Пацієнтка була госпіталізована у 8-му міську клінічну лікарню міста Львова 20 травня. Позитивний результат тесту, що підтвердив у неї наявність коронавірусу, отримали 26 травня. У неї були супутні захворювання – цукровий діабет 2 тип ст. декомпенсації, ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, хронічна ішемія головного мозку 2-3 ст на грунті церебросклерозу, цукровий діабет.

Чоловік, 79 років, помер 25 травня. Позитивний результат тесту, що підтвердив у нього коронавірус, отримали 26 травня. Пацієнт був госпіталізований у 8-му міську клінічну лікарню міста Львова. У чоловіка були супутні захворювання – ішемічна хвороба серця.

Львівська обласна державна адміністрація висловлює співчуття рідним та близьким.