На Львівщині зафіксовано першу смерть від COVID-19

Учора на Львівщині помер перший пацієнт, у якого було зафіксовано коронавірусну інфекцію.

Про це повідомив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Андрій Васько.

Це – 69-річний чоловік.

Позитивний тест, який підтвердив у пацієнта коронавірус, отримали сьогодні зранку.

У чоловіка була важка пневмонія, він був підключений до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ).

Зазначимо, що у пацієнта були супутні хвороби, зокрема, цукровий діабет, серцево-судинні захворювання в анамнезі.

Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.