На Львівщині зафіксовано 35 смертей пацієнтів з підтвердженим COVID-19

На Львівщині зафіксували ще 2 смерті пацієнтів, у яких підтвердили коронавірусну інфекцію.

Чоловік (72 роки) помер учора, 22 травня. Пацієнт був госпіталізований до 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова з двобічною позашпитальною пневмонією 4 клінічної групи. Позитивний результат тесту, який підтвердив у нього наявність коронавірусу, отримали 15 травня. У пацієнта були супутні хвороби – ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз, гіпертонічна хвороба, серцева недостатність. Облітеруючий атеросклероз судин кінцівок. Хронічна ішемія лівої стопи.

Чоловік (74 роки) помер сьогодні, 23 травня. Пацієнт був госпіталізований до 8-ї міської клінічної лікарні міста Львова з двобічною пневмонією, ускладненою спонтанними пневматороксом. Позитивний результат тесту, який підтвердив у нього наявність коронавірусу, отримали 18 травня.

Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.