На Львівщині вже понад 80 % медиків одужали від коронавірусу

Про це сьогодні, 9 жовтня, під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Він зазначив, що ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію серед медиків області – стабільна. Відсоток одужалих вже перевищив позначку 80.

«Якщо порівняти ситуацію, яка була на початку карантину і зараз, то сьогодні серед медичних працівників спостерігаються поодинокі випадки захворювання. Немає масового зростання. В області вже понад 80 % медиків, які захворіли на коронавірусну хворобу, одужали й повернулись до виконання своїх обов’язків»,-  зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що за весь період пандемії найбільша кількість випадків хворих на COVID-19 серед медиків була у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова.

Юлія Савостейко