На Львівщині відзначать День українського добровольця

Упродовж 13-14 березня на Львівщині відбудуться заходи з нагоди відзначення Дня українського добровольця.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“Завтра о 17:30 у Будинку воїна стартує показ фільму про загиблих бійців-добровольців. У суботу о 10:00 год у храмі Стрітення Господнього, що на Батуринській відбудеться заупокійна літургія за усіма загиблими добровольцями.  Після біля пам’ятного хреста, що поруч з храмом проведуть віче”, – зазначив  заступник командира Добровольчого Українського корпусу “Правий сектор” з питань діяльності резервних підрозділів Тарас Бобанич.

О 12:00 год на вулиці Клепарівській формуватиметься колона для автопробігу, який відбудеться за таким маршрутом:  вул. Клепарівська – вул. Єрошенка –  вул. Під дубом – проспект 700-річчя  –  проспект Свободи   – вул. Городоцька   – вул. Коперника – центральна частина міста.

О 14 год усіх охочих запрошують на урочисті заходи до Будинку воїна.

“Запрошуємо усіх небайдужих, ветеранів добровольчих батальйонів, учасників бойових дій. Особливістю заходів є те, що ми не використовуватимемо партійної символіки, лише  добровольчих батальйонів. Закликаємо цього дотримуватись і долучатись до заходів”, – додав Тарас Бобанич.

“Також просимо небайдужих мешканців у цей день сходити на кладовище та помолитись за загиблих добровольців за нашу неньку Україну”, – зазначив голова Спілки учасників бойових дій АТО Степан Білас.

Під час брифінгу головний спеціаліст відділу у Львівській області Міністерства у справах ветеранів Володимир Шамрай наголосив, що бійці-добровольці мають можливість отримати статус учасника бойових дій державного рівня.

“Закликаємо бійців-добровольців збирати  необхідні документи та отримати те, на що ви справді заслуговуєте”, – підкреслив Володимир Шамрай.

Організатори наголосили, що на заходах очікується не більше 200 осіб відповідно до вимог постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2020 № 211.

Зазначимо, захід організовує  Добровольчий Український корпус “Правий сектор” з питань діяльності резервних підрозділів, Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини за підтримки Львівської ОДА та Львівської облради.