Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Львівщині відбулась нарада з молодіжними працівниками ОТГ

Сьогодні у Львівському обласному молодіжному центрі відбулась зустріч працівників відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністації з молодіжними працівниками об‘єднаних територіальних громад.

Під час робочої наради учасників ознайомили із реалізацією проектів та заходів у молодіжній сфері, ключові моменти співпраці та подальшої роботи у 2020 році.

Зокрема, для працівників ОТГ проанонсували проект «Громади дружні до молоді», який передбачає два навчальні модулі: робочі наради із стейкхолдерами молодіжної політики в громаді та серія навчальних тренінгів. Працівники Львівського обласного молодіжного центру наголосили на інституційному розвитку вільних просторів в громадах та ознайомили учасників із ключовими цьогорічними проектами.

З метою налагодження діалогу та підвищення якості проектів, на нараді  Максим Михайлик (представник Львівського осередку Будуємо Україну Разом) запрезентував проекти Львівської освітньої фундації та можливості підтримки та розвитку осередків БУР в громадах.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на необхідності налагодження партнерських відносин між молоддю та владою на обласному та місцевому рівнях.

Нагадуємо, що одним із основних моментів розвитку молодіжної політики на Львівщині у 2020 році є розвиток вільних молодіжних просторів та співпраця з ОТГ.

Організатор наради: департамент внутрішньої та інформаційної політики та Львівський обласний молодіжний центр.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485