На Львівщині відбудеться матч Єврокубку з волейболу

Сьогодні, 4 листопада, у Львові відбудеться матч Єврокубку з волейболу між клубами «Барком –  Кажани» та «Динамо Бухарест».

Гра розпочнеться о 19.00 у палаці спорту «Галичина», що на вулиці Керчинській. Про це інформують в управлінні спорту та фізичної культури Львівської ОДА.

Це перший матчем 1/16  Європейської конфедерації волейболу (ЄКВ) CEV Challenge Cup 2021. Суперники львівського клубу — найтитулованіший волейбольний клуб Румунії. Матч-відповідь відбудеться 11 листопада. Його «Барком-Кажани» зіграють на виїзді в румунському Бухаресті.

Через карантинні обмеження матч відбудеться без глядачів і навіть без представників ЗМІ. Однак поєдинок транслюватиме eurovolley.tv та Sport1.

«Львівські «Кажани» вже не один рік своїм рівнем задають тон в українському волейболі та демонструють надзвичайно якісну гру на міжнародній арені. Віримо, що цьогорічний сезон не стане винятком: попри те, що матч проти румунського клубу пройде при порожніх трибунах ми будемо пильно стежити за ходом гри та вболівати за нашу команду, яка сьогодні є найсильнішим клубом України», – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львіської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, у 2019 році «Барком-Кажани» втретє стали володярями Кубку України з волейболу та втретє переможцями Суперкубку України. Також торік львів‘яни стали чемпіонами України з волейболу.