На Львівщині відбудеться етап Кубку Автомобільної федерації України з драгрейсингу

1372340774 dragreising-487x348

.15 вересня 2013 року на ділянці траси від перехрестя вул. Наукова – Кульпарківська у м. Львові до с. Сокільники (АЗС «Лукойл») відбудеться етап кубку Автомобільної федерації України з драгрейсингу.

У змаганнях візьмуть участь близько 30 учасників з Волинської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей.

Змагання відбудуться за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та присвячені Дню фізичної культури та спорту в Україні.

Організатор змагань: директор Галицького автомобільного клубу – Сергій Єженков.

Початок змагань о 9.00 годині.

Запрошуємо всіх любителів швидкої їзди відвідати ці захоплюючі змагання.