На Львівщині від COVID-19 одужав третій пацієнт

В області одужав третій пацієнт, у якого було виявлено коронавірус.

У 57-річного чоловіка діагностували COVID-19 після того, як він повернувся з Італії.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

За її словами, перший результат тесту на коронавірусну інфекцію виявився позитивним. Другий та третій – негативними.

Зазначимо, що пацієнт перебував на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні.