На Львівщині розробили онлайн карту поширення COVID-19

Львівська ОДА у співпраці із Lviv IT Cluster (UNITED FOR HEALTH) та N-iX розробили карту області, яка в онлайн режимі у розрізі місцевості показує поширення коронавірусу у регіоні – демонструє, з яких районів пацієнти із підтвердженим діагнозом.

Карта оновлюється на базі інформації про підтверджені ПЛР- тестами випадки COVID-19.

Ознайомитись із картою можна за посиланням.

Шановні мешканці Львівщини! Вкотре закликаємо Вас свідомо дотримуватись правил карантину, аби не допустити масового інфікування корона вірусною інфекцією.