На Львівщині розпочався бюджетний рік

Розпис обласного бюджету за доходами і видатками на 2021 рік затверджено керівником департаменту фінансів облдержадміністрації достроково та подано до Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області.

Це дозволило вчасно розпочати виплату заробітної плати працівникам обласних установ та профінансувати інші першочергові видатки. Відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету в повному обсязі виділено кошти на оплату праці у сумі 75,2 млн грн, енергоносії – 7,7 млн грн, придбання медикаментів – 6 млн. гривень.

Бюджетам територіальних громад передано 7,3 млн грн додаткової дотації з державного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я. Прогнозується на достатнє наповнення обласного бюджету протягом поточного року, що дозволить виділяти кошти, окрім захищених видатків, й на інші видатки та видатки розвитку.