Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Львівщині реалізували проєкт «Відновлення здорової та міцної родини»

За підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Дрогобицькою міськрайонною громадською організацією «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата» реалізовано  проєкт «Відновлення здорової та міцної родини».

Дводенний захід проводився в реколекційному-просвітницькому центрі “Еммануїл”. Учасниками проєкту стали 80 осіб: мешканці Спільноти та їхні родичі.

Мешканцями Спільноти є чоловіки, жінки та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують тимчасового прихистку.

Можливість культурного, активного відпочинку, постійний духовний розвиток допомагають у відновленні родинних стосунків. Мета проєкту «Відновлення здорової та міцної родини»  – ресоціалізація мешканців Спільноти «Наша Хата» через проведення комплексних заходів по налагодженню контактів із сім’єю та родиною. В межах заходу психологи проводили ізотерапію, кінотерапію, музикотерапію тощо.

Основні завдання проекту:

-відновити родинні зв’язки;

-змінити на краще ставлення родичів;

-покращити емоційно-психологічний стан мешканців Спільноти та їх родичів.

Проєкт «Відновлення здорової та міцної родини» Дрогобицької міськрайонної громадської організації «Спільнота взаємодопомоги «Наша хата» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485