Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Львівщині реалізували проєкт «Країна мам»

За підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія»  реалізувало проєкт «Країна мам».

Основне  його завдання полягає у тому, щоб створити неформальний майданчик сучасних можливостей для спілкування, слухання та обміну досвідом, ідеями для  учасників  з різних куточків Львівської області та навчити матерів особливих дітей організовувати свій час, інформаційний простір, брати активну участь та  ініціювати проведення різноманітних заходів в своїх осередках.

Участь у заході взяли 11 матерів, які самостійно виховують дітей з інвалідністю, всього – 22 особи.  

У межах заходу  відбувся  інтерактивний тренінг  «Розвиток стресостійкості, як профілактика емоційного вигорання» для матерів, організовано креативний арт – терапевтичний та музичний простори для дітей учасниць, де з ними працювали досвідчені арт-терапевти як в групі, так і індивідуально, проведено цікавий майстер-клас з виготовлення етно-коралів, багато розвиваючих ігор та спільний відпочинок на свіжому повітрі.

Кульмінацією заходу стала фотосесія  «Мамина посмішка», метою якої було показати красу і силу жінки-мами.

Захід проходив у с. Воля Якубова Дрогобицького району у відпочинковому комплексі  «Слобода-Раковець»  та  сучасній  фотостудії «Кекс» у м. Дрогобич.

Нагадаємо , що проєкт «Країна мам» Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485