Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

На Львівщині реалізують транскордонний проект вартістю понад 50 тис євро

У департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА  відбулася зустріч представників головного бенефіціара проекту «Популяризація туристичних об’єктів Першої угорсько-галицької залізниці».  

Проект реалізовуватимуть упродовж 2020-2021 років на території Старосамбірського району Львівської області та Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства у межах програми транскордонного співробітництва «Польша-Білорусь-Україна 2014-2020».

Загальний обсяг фінансування за проектом складає 51,8 тис євро. Обсяг фінансування українських партнерів – 33,5 тис євро.

«Серед основних запланованих здобутків проекту – покращення відносин між українським та польським народами. Прикордонні території України та Польщі отримають покращені об’єкти спадщини, території та об’єкти стануть більш відомими для широкого загалу, що своєю чергою призведе до зростання кількості туристів.  Також прикордонні території отримають стратегію розвитку нового для них виду туризму – залізничного, який саме тут має значний потенціал для розвитку. Зміцніють культурні зв’язки між громадянами цільової групи проекту по обидва боки кордону, підвищиться їхня обізнаність про об’єкти, які знаходяться поблизу»,- зазначив директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Роман Шепеляк.

 Серед запланованих заходів у межах проекту: тренінг для представників місцевих громад «Залізниці як об’єкт спільної культурної та історичної спадщини», спільний візит української та польської молоді об’єктами історичної та культурної спадщини, що прилягають до Першої угорсько-галицької залізниці, історико-культурна конференція «Об’єкти історичної та культурної спадщини: туристичний аспект».

Також буде розроблена концепція збереження спільної спадщини шляхом розвитку нових видів туризму та здійснюватиметься промоція об’єктів, що прилягають до Першої Галицько-Угорської залізниці і становлять спільну історико-культурну спадщину.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485