На Львівщині помер пацієнт із зафіксованим COVID-19

На території Львівської області помер ще один пацієнт із підтвердженою коронавірусною інфекцією.

Це вже 36 смерть від COVID-19. Пацієнтка, 1980 року народження, померла сьогодні, 24 травня.

Лікувалась у реанімаційному відділенні Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. У неї була двобічна позагоспітальна пневмонія.

Позитивний результат тесту, який підтвердив наявність коронавірусу отримали 12 травня. Окрім того, у жінки були супутні захворювання – хронічна хвороба нирок.

Львівська обласна державна адміністрація висловлює співчуття рідним та близьким.