На Львівщині перерахували пенсії працюючим пенсіонерам

На виконання норм  частини четвертої статті 42  Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” з 1 квітня 2020 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області проведено автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати.

Перерахунок пенсій проведено без звернень пенсіонерів з урахуванням страхового стажу, набутого по лютий 2020 року.

При проведенні перерахунку обрано більш вигідний для пенсіонера варіант: з урахуванням лише страхового стажу або з урахуванням страхового стажу та заробітної плати.

В результаті перерахунку в області розмір пенсії збільшено 12,7 тисяч осіб. Середній розмір підвищення  – 157,54 гривень.