На Львівщині організували інтерактивний табір для сімей, в яких є особи з інвалідністю

Учора, 15 вересня, у м. Великі Мости  відбувся інтерактивний табір для сімей, в яких є особи з інвалідністю.

Захід організовано Червоноградською міською громадською організацією неповносправної молоді «Ніка» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Захід відбувся у спортивно – туристичному  комплексі «Під дубом». Учасниками заходу стали 30 осіб з числа сімей, в яких є особи з інвалідністю, з різних куточків області.

Першим етапом табору було плавання у байдарках, після чого відбувся захоплюючий квест «Пошук скарбів козаків».

Під час перебування в таборі також проведені змагання з дартсу. На згадку про табір учасники отримали пам’ятні сувеніри.

Проект «Інтерактивний табір для сімей, в яких є особи з інвалідністю» Червоноградської міської громадської організації неповносправної молоді «Ніка» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.