На Львівщині фіксують позитивну динаміку щодо заповненості ліжок у ковідних лікарнях

За минулу добу підтвердили 174 випадки інфікування, а провели майже 1400 тестувань методом ПЛР і приблизно стільки ж методом ІФА.

На стаціонарному лікування у закладах охорони здоров’я із діагнозом коронавірусна інфекція перебуває 1274 пацієнти у відсотковому відношенні завантаженість ліжок становить 48,2%.

«Починаючи із цього тижня фіксуємо незначну позитивну тенденцію, адже завантаженість ліжок падає. Найбільше пацієнтів лікуються в Інфекційній лікарні та Центрі легеневого здоров’я. Серед районів найбліьш заванатажені Стрийська міська та Стебницька міська лікарні. Це пояснюється тим, що вони мають найбільш густонаселену територію обслуговування», – розповів директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Водночас у Львівській обласній клінічній лікарні розгорнено 30 ліжок для пацієнтів із коронавірусною інфекцією та пневмоніями.

«Всі ліжка обладнані кисневим доступом. Станом на сьогодні  на лікуванні перебувають 27 пацієнтів, із них п’ятеро у реанімаційному відділенні. Однак вони не потребують апаратів ШВЛ», – наголосив координатор ковідного відділу клінічної лікарні Омелян Синенький.

Разом з тим, якщо порівняти динаміку викликів, що надходять в Центр екстреної медичної допомоги, то протягом останніх діб їх кількість зросла. Середня цифра була на рівні 30 викликів, зараз вона становить 46 викликів.