На Львівщині буде ще півтори сотні кілометрів нових туристичних маршрутів

144 кілометри нових екостежок для туристів ознаковують на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди».

«Сьогодні, як ніколи, надзвичайно актуальним став розвиток внутрішнього туризму. А нам є що запропонувати навіть найвибагливішим мандрівникам! Львівщина – унікальний туристичний регіон. Поки весь світ на паузі через пандемію, ми не стоїмо на місці. Прагнемо популяризувати все нові й нові маршрути, аби про наш регіон дізналось якомога більше мандрівників. Нові 144 км шляхів у Сколівських Бескидах – це майже втричі більше, аніж ми змогли ознакувати торік», – розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Холод.

Як зазначили в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА, через великий запит на відпочинок в Карпатах є чимале навантаження на природні території.

Відтак,  проєкт ознакування шляхів активного та екологічного туризму надає чудову можливість для безпечних туристичних подорожей, а також відіграє важливу роль у збереженні природних територій нацпарку.

“У 2019 році було ознаковано 60 км шляхів активного й екологічного туризму. Цього року ми ознакуємо втричі більше. Запрошуємо туристів мандрувати Львівщиою. І робимо все, аби це було зручно”, – зазначила начальниця управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

В межах проєкту «Проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного та екологічного туризму з метою запобігання пошкодженню природних комплексів НПП «Сколівські Бескиди» передбачено ознакування шляхів активного та екологічного туризму навколо НПП «Сколівські Бескиди» встановлення навігаційних знаків та інформаційних стендів, виготовлення картосхем в тому числі електронні карти шляхів.