На Львівщина зафіксували 42 смерті пацієнтів із підтвердженим COVID-19

В області померло ще двоє осіб, у яких було зафіксовано коронавірусну інфекцію.

Жінка, 53 роки, померла учора, 25 травня. Пацієнтка перебувала у відділенні реанімації у Центрі легеневого здоров’я.

Позитивний результат тесту, який підтвердив у неї коронавірус отримали, 19 травня.

У жінки були супутні захворювання – хронічний гепатит В і С, цироз, хронічне обструктивне захворювання легень, ішемічна хвороба серця.

Чоловік, 62 роки, помер учора, 25 травня. Перебував на лікуванні у Центрі легеневого здоров’я.

Позитивний результат тесту, який підтвердив у нього коронавірусну інфекцію, отримали 25 травня. У чоловіка не було супутніх захворювань.

Львівська ОДА висловлює співчуття рідним та близьким.